Providing you the best range of drumstick dwarf moringa seeds, odc3 moringa seeds and momox 3 moringa seeds with effective & timely delivery.
₹ 1200 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Packaging Type | PP Bag |
| Type | Natural |
| Brand | Girikandra |
| Color | Black |
| Usage/Application | plantation |
| Harvesting Days | 180 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1300 / Kg Get Latest Price
| Variety | G.K.V.K. 3 |
| Packaging Size | 10 kg |
| Type | Dried |
| Packaging Type | HDPE Bag |
| Color | Green |
| Harvesting Days | 20 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1300 / Kg Get Latest Price
| Variety | PKM 1 |
| Packaging Size | 10 kg |
| Type | Dried |
| Packaging Type | HDPE Bag |
| Color | Green |
| Harvesting Days | 20 |
| Country of Origin | Made in India |
Sarang Kyada (CEO)
Girikandra Farm Enterprise
501-Rotec Corner,SR, No 20 Plot, No 161 Govind,Ratna, Green City Khodal Chowk, 80ft Road,Mavdi, Rajkot - 360004, Gujarat, India