Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer moringa oleifera leaves powder, dry moringa leaves powder, dehydrated moringa leaves powder and green organic moringa leaves powder.
₹ 140 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 25 kg |
| Packaging Type | Bag |
| Brand | Girikandra |
| Usage/Application | Medicinal Use |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
₹ 140 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 25 kg |
| Packaging Type | Bag |
| Brand | Girikandra |
| Usage/Application | Medicinal Use |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
₹ 140 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 25 kg |
| Packaging Type | Bag |
| Brand | Girikandra |
| Usage/Application | Medicinal Use |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
₹ 400 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 2 kg |
| Packaging Type | Pack |
| Usage/Application | Medicinal Use |
| Manufacturer | MORINGA ORGANIC LEVES POWDER |
| Shelf life | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Kg
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Sarang Kyada (CEO)
Girikandra Farm Enterprise
501-Rotec Corner,SR, No 20 Plot, No 161 Govind,Ratna, Green City Khodal Chowk, 80ft Road,Mavdi, Rajkot - 360004, Gujarat, India